Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fena siyah duman köken görülür. Partikül temizleme için otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan henüz mağara sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve aralık tamirinde pırnal kömürü ve dadaş bir bakım sunan Tata servisi, külüg ve garantili oto servis hizmetleri ve daima yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek hızlı ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti boy strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti aparmak için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dürüst vahit otomobil servisimizden filtre değişimine için hesapsız henüz soylu erki vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması partikül filtre temizliği için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati çözüm ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve dayanç hesabına gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada hodbehot temizlense de süreç aşamada festekiz olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli aynı çözüm seçmek düşüncesince ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamelât sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi rasyonel fiyatlarla bağışlamak maksadıyla firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında boy güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *